ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ДОПОМОГИ?
Привіт, ми – команда WA
і хочемо познайомити вас з революційно розробкою для ЗСУ!


Антимінний дрон
Чи цікавився хтось колись тим, як якісь інженери починають робити щось нове? Як десь якийсь хлопець, втоплює собі Теслу, бо йому кортить протестувати дрон, а колишній боєць з фронту отримуючи намальоване на листку прохання від друзів - стане інженером -винахідником.

Це історія хлопців з автосервісу, і хоч нам рано розказувати за успіх, але ми певні, що розповідати за таких людей вже треба! І це мають бути видимі люди, яким суспільство допомагає зробити новий крок для всіх нас.

Антимінний дрон пройшов випробування, і перше замовлення вже готове. Далі - більше! Очікуємо на цікаві фідбеки від хлопців з батальйону 4308, які саме збирають на свою машинку. Ми побачимо цей пост в ваших збережених, коли робота цих хлопців щось змінить, те, що ми не бачимо сьогодні - на краще.

Детальніше:

Антимінний дрон знешкоджує протипіхотні міни, пелюстки та саперні пастки. На дрон не спрацьовують протитанкові міни, він дуже маленький, і його тяжко пошкодити навіть кулеметною точкою. Випробування на ×2 тротилу він пройшов, і виглядає так, що зможе знешкоджувати міни без втрати дієздатності (як довго, ще навіть не уявляємо), прокладаючи дорогу піхотним підрозділам та саперам.

Звісно дрон можна використовувати в зв'язці з саперами для аграріїв. Зараз антимінний дрон коштує 250 тисяч гривень (щоб ви розуміли, закордонні аналоги вартують 500000$, і ми не знаємо чи то краще). На сьогоднішній день продумано багато моментів, хоча на вигляд конструкція є дуже простою, і є розуміння, того як ми задіємо інші автосервіси для виробництва великих партій.

Від вас:

Ми впевнені що завдяки вашій підтримці та донатам ми якнайшвидше закриємо уже ДРУГИЙ ЗБІР на антимінний дрон. Окрім цього кожен новий замовник, який допомагає нам розвивати систему, має отримати нашу з вами любов та підтримку.

Дякуємо всім, хто весь цей час підтримував! Хто допомагав знайти протипіхотні міни для тестувань, хто пропонував підтримку та допомогу по керуванню та антиреб заходам.

Донатьте, слідкуйте, долучайтеся, та давайте змінювати життя наших хлопців та дівчат на передовій разом!WA відкритий і для волонтерів, і для гостей

Діє 30% знижка для ЗСУ на усе наше меню аж до перемоги на русньою!
Замовлення можна зробити в закладі, забрати самовивозом, чи оформити доставку додому.

Ми вдячні нашим гостям за все, і будемо щиро раді, якщо ви долучитеся до нашої ініціативи ❤️

ДОНЕЙШН