Blog

Що означає pet-friendly культура?

Ох, песики - то наша любов. Можливо, ми і заклад відкрили тільки, щоб мати можливість бачити гарних малюків 😍😍
Більшість членів команди WA має своїх улюбленців, а от Борис і Марія поки ні. Це була одна з причин зробити челендж індустріі та змогти поєднювати кухню ТОП-рівня з пет-френдлі культурою.
Але, звісно, що цю культуру треба розвивати, інакше нічого не вийде 🤗

Ми вирішили почати з сету рекомендацій для наших друзів, що мають домашніх улюбленців і як тішитись гарними собацюрами в закладі та не створювати дискомфорт іншим гостям. Але ми добре знаємо, що всі песики унікальні і скоріш за все ці рекомендації ознайомчі і не можуть всім сходу підходити. То ми дуже опен майндед і будем раді вашому фідбеку і корекцій у нас на інста сторінці. 

Отож, кілька основних порад:

- Песики мають бути доглянутими 🤗 Наспраді, ми негарних не бачили 🤩 В нас просто найліпші гості і найліпші улюбленці 🔥
- Якщо у вас дуже великий пес, то найліпше сісти з ним на літній терасі. Чим більший пес, тим менш комфортно йому буде в приміщенні хоч і вулиця теж по різному впливає, тож дивіться де песику ліпше на основі свого досвіду. З нашого досвіду, на великих псів більше скарг, бо незважаючи на те наскільки добрий пес, люди частенько бояться, що через їжу навколо тваринки будуть поводитись погано. У випадку з середніми псами, - перший зал може буде гарною альтернативою. Але і великі доглянуті та добрі песики - завжди велкам в будь-якому залі 🤗
- Якщо улюбленець сильно линяє - це ноу-ноу. Якщо таке трапляється, то найкраще сидіти на літній терасі. Всередину ми стараємось не впускати собачок в таких випадках взагалі задля комфорту всіх 🙏 (це випадки коли пух прям вилітає з собачки)
- Якщо ваш песик сильно гавкає і може лякати людей, кращк утриматись від відвідування закладів харчування. Хіба, є ідеї з чимось смачним для таки песиків, щоб вгамувати їх охоронні рефлекси 😅 Проте, варто не лякати відвідувачі і вашого улюбленця, оскільки це стрес для всіх.

Як-то кажуть, правила потрібні, щоб їх порушувати. А от щоб жити в гармонії потрібна культура та етикет 🙃

Гайда разом будувати, щось унікальне та красиве. Та гайда у ВА з вашими гарнюнями! 🤩