Blog

Що таке Смарт Ф'южн кулінарія?

Хочемо розповісти про місію WA та, як ми плануємо вплинути на гармонію в усьому світі.

Кухарі різних кулінарних традицій роблять все, щоб вразити нас новими відчуттями, сервісами та креативністю. Ми всі фанатіємо від ідеально класичних страв, або автентичної кухні. Проте, коли ми говоримо про розвиток гастрономічної культури, бачимо багато застарілих підходів до приготування і використання шкідливих елементів, які негативно впливають на здоров'я та психіку людини. Ми зазвичай не звертаємо на це увагу, але якість продуктів, які ми вживаємо має безпосередній вплив на наш психо-емоційний стан та фізичне самопочуття.

Наша ціль - вивести кухонні процесси на новий рівень та розширити кількість вимірів, якими керуються наші кухарі, включивши туди нутриціологію, поради від спортивної медицини та психології! Та все це гарно поєднати з вишуканим смаком, вражаючим виглядом та гармонійною подачею та іншими деталями, які формують гастрономічний досвід.

Наша команда розробила власну систему вимірів для страви, яка складається, на данний момент, з 27-ми різноманітних категорій, які ми враховуємо перш ніж допустити страву до споживання нашими гостями. Ми уважно прораховуємо КБЖВ, враховуємо інсуліновий та глікемічний індекси, знаємо, яка страва залишить легкість після прийому їжі, а яка викличе почуття провини через відчуття важкості в шлунку. Все це ми робимо, щоб Ви могли налагодили зв'язок з власним тілом, відчути гармонію та отримати максимум задоволення та користі від процесу споживання їжі.

Ми віримо, що наші напрацювання змінять всю індустрію! І ми разом будемо насолоджуватись смачною їжею, яка доповнює нас та не шкодить нашому фізичному та ментальному здоров'ю.

--
Ваш "ВА Львів" ❤️