Blog

Легендарні моті WA вже у Львові!

Шукав Львів моті? 😉

Традиційні японські тістечка Мочі(mochi) вже встигли стали улюбленцями львів’ян, адже вони дуже добре смакують з ароматною чашечкою кави. У Львові навіть звичніше почути їхню другу назву Моті. Якщо ж вам цікаво заглибитись в традицій Азії, то спробуйте Моті з зеленим чаєм Сентя чи Матчею - точно не прогадаєте. Замовити їх можна у  у нас на сайті або завітати у гості на Князя Романа 7.Спитаєте, чому цей десерт та гарячий напій така ідеальна пара? Моті -  низькокалорійний десерт зі спеціального рисового борошна. Всередині неймовірно смачна кремово-фруктова начинка, яка найкраще смакує охолодженою.

Якщо ж ви людина, відкрита до особливих експериментів, то рекомендуємо спробувати у нас Моті разом з пікантним “Какао-Тогараши”.

Неймовірно ніжна текстура дозволяє отримати цілий спектр шалених смакових відчуттів. Скажемо відверто, наші Моті - то відвал башки!Обирайте улюблений смак та замовляйте на нашому сайті з доставкою по Львову. Або ж ще краще - заходьте до нас на Князя Романа, 7 та переконайтесь, що у WA з нашою спешилті кавою смакує ще краще!