Blog

Ф‘южн роли та суші у WA!

Що таке роли? Це традиційна страва японської кухні, філософія якої базується на використанні для приготування страв виключно свіжих, натуральних продуктів. Особливо цінуються морепродукти, риба, овочі, рис, фрукти. Щодо калорійності, японська кухня визнана однією з найбільш дієтичних, але водночас збалансованих.
Роли та суші знаходять все більше шанувальників у різних країнах світу, постійно вдосконалюється і доповнюється новими інгредієнтами.

Проте популярність не завжди означає якість. В багатьох закладах та доставках суші перетворились на фаст-фуд. Дешеві продукти, підсилювачі смаку та море калорійних шкідливих соусів.Ми як поціновувачі японської культури та гармонійності у всього вирішили створити унікальний продукт. Наші ф'южн роли - це поєднання різних кулінарних стилів, смаків та вишуканих інгрідієнтів.

В WA ми змінили класичний рецепт, щоб суттєво зменшити кількість цукру яку додають до ролів, але і додали хелсі-опцію, в якій нема цукру взагалі! Це зменшує кількість вуглеводів у страві, що дуже важливо для здорового харчування.

Рол мамінорі філадельфія з лососем це більш класичне поєднання смаків. Маринований лосось з повітряним крем сиром та хрумкими овочами подовнений крафтовою чіа ікрою.Велика увага приділяється зовнішньому виглядові страв. Їжа в Японії не вважається їжею, якщо не виконано три головні умови: майстерна подача та презентація, включно з прикрасами страви та певним розташуванням його складових; підбір посуду, з якого обслуговуються гості; і, звичайно ж, смак їжі.


Насолодитися смаком — означає оцінити та сприйняти гармонію всіх складових частин. І ми дотримуємося цих критеріїв при розробці наших страв для подачі в залі ресторану та на доставку. Ви самі можете переконатися в цьому завітавши до нас в гості або  замовивши на сайті WA найсмачніші ф'южн роли та суші у Львові.