Blog

Культові японські онігірі


Онігірі - добре відомі як японські рисові сендвічі з різноманітними начинками. Коли людина вперше зустрічається з культовою японською кухнею, то помилково може сприйняти онігірі як одну з форм ролів, проте це зовсім не так.


Одна з ключових відмінностей онігірь і ролів - це спосіб приготування рису. Якщо роли зазвичай заправляють спеціальним оцетом з цукром, то онігірі готуються із злегка підсоленого рису. Онігірі - це прекрасна альтернатива сушам. Оскільки, суші категоризуються як фаст-фуд, то не підходять прибічникам здорового харчування, тому що рис володіє високим інсуліновим та глікемічнии індексом і якщо ми додатково додаємо цукор до рису, то отримуємо космічний інсуліновий вибух!

Ми стали першим рестораном у Львові, де з‘явилися легендарні японські онігірі. Наші власники, подорожуючи Японією, просто закохались в онігірі і вирішили, що не можна залишати Львів без такої смачної страви.


В нашому меню, ми вирішили піти трохи далі і разом з класичними начинками онігірь, створили авторські позиції. Тому, в нас Ви можете спробувати онігрі з вугрем, тунцем, різноманітні варіації смаків з лососем. Щоб переглянути меню, переходьте на wa.lviv.ua та обирайте варіанти смаків. Ми подаємо онігірі в різному вигляді - Ви можете замовити сет з 3 онігірь, який подається з цікавим авьооським салатом або ж можете спробувати одиночну онігірю, загорнуту в хрустке нові (це дууже автентичний спосіб подавати онігірі, точно як в Японії).--
Ваш "ВА Львів" ❤️